Secretland bez radyjka był jakaś smutny. Trzeba było to jakoś  zmienić. Miło mi poinformować iż nawiązaliśmy współpracę z radiem NFA.  Dostosowaliśmy nasz stary panelik radiowy i już teraz możecie w pełni korzystać z e wszystkich dobrodziejstw jakie w chwili obecnej oferuje NFA. Dostępna jest ramówka oraz panele pozdrowień działające na audycjach autorskich. Do radia podpięty jest także autopilot oferujący Wam 24h na dobe super muzę. A dla naszych starych słuchaczy miła informacja, od czasu do czasu będzie tam także grała nasza stara ekipa wiec sprawdzajcie ramówkę i wbijajcie na audycje.

8 komentarzy

      1. Jagódka radio SL nie zostało zniszczone tylko umarło. Starałem się jak mogłem bez większego niestety wsparcia . jak to mówią z niewolnika nie będzie pracownika. Jesli ludzie nie chcieli grać to nic się na to nie poradzi. Jestem ciekaw czy autor tego wpisu maił odwagę się choć podpisać., pewnie nie internetowy bohater.

          1. więc jakaś większa ściema bo wśród słuchaczy SL którzy byli jakby przywiązani do tego radia nie było żadnego Dawida. Jak widać ludzie potrafią gadać róże rzeczy ale gdyby mieli powiedzieć to w oczy to pewnie nie doszłoby do tego i dalej siedzieliby przed monitorem = bohaterowie klawiatury

Dodaj komentarz