Radio NFA

Radio Not Fora All gra z WOŚP

today27.12 .2023 17 2

Background
share close

Zbliża się coroczna akcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  28 stycznie odbędzie się 32 finał, a dla Not For All już druga oficjalna edycja.

Z wielką radością chcielibyśmy Was zaprosić do wzięcia udziału w finale  Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowanym przez NFA,  która odbędzie się w dniach 27-28.01.2024 na antenie naszego radia. W tym roku mottem akcji jest

 „Tu wszystko gra OK!”

Idealne motto dla naszej stacji…u nas zawsze wszystko gra, a w tych dniach chcemy byście grali z nami.

 

Cel 32. Finału WOŚP to:

Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!

 

Naszym celem jest jak największa pomoc w osiągnieciu tego celu. To będzie oczywiście tylko możliwe dzięki Waszej pomocy.

Nasz finał startuje już w sobotę 27 stycznia i zakończy się oczywiście 28 stycznia. W programie oczywiście muzyka od świtu do zmierzchu  i zapewne całą noc.  Staramy się także przygotować jakieś niespodzianki dla naszych słuchaczy, ale na razie niech to będą niespodzianki. Oczywiście z upływem czasu będziemy was informować o tym co was czeka już bardziej szczegółowo.

W tym roku postanowiliśmy zmienić formę i pieniążki można będzie wpłacać bezpośrednio do wirtualnej puszki WOŚP, pozwoli nam to uniknąć dodatkowych opłat które w zeszłym roku musieliśmy pokryć z własnych funduszy.

Serdecznie zapraszam Was do dołączenia do naszej inicjatywy i wspólnego zaangażowania się w pomoc potrzebującym. Razem możemy zdziałać wiele dobrego!

 

Już dzisiaj możesz zasilić naszą wirtualną puszkę dowolną sumą.

WPŁAĆ TUTAJ

 

 

 

Written by: Robroy

Oceń

0%