O Nas

Tło

Secretland & Radio Not For All

Portal Secretland wystartował 26 kwietnia 2011 roku. W założeniach wstępnych miał gromadzić ludzi kochających muzykę lat 80 i 90 ubiegłego wieku, głownie miłośników Euro Dance i Italo Disco.

Z czasem strona rozwinęła się do tego stopnia że stworzyliśmy Radio Secretland gdzie prym oczywiście wiodła muzyka euro i italo choć z czasem staliśmy się otwarci na szerszą rzeszę słuchaczy. Z różnych przyczyn Radio SL przeszło do historii, a w miejsce SL powstał nowy projekt.

Jako że świat nie lubi próżni 30.09.2019 w miejsce Radia SL wystartował nowy projekt Radio Not For All skupiający starych prezenterów Radia SL jak i nowych ludzi pełnych pasji do muzyki w każdym jej brzmieniu. Właściciel, szef a zarazem dobry duch Secretland – Machdi – zebrał na początek garstkę prezenterów pełnych pasji do muzyki i rozwinął projekt NFA.

Może nie jesteśmy największą stacją internetową, może nie gramy najfajniejszej muzy, może nie mamy tysiąca słuchaczy ale nasi prezenterzy grają bo lubią, a nasi wierni słuchacze bawią się na całego, jesteśmy tu dla Was.

Możemy Wam zaoferować dobrą zabawę 24h na dobę w każdym miejscu świata. Oprócz radyjka oferujemy wam czat oraz bogate forum dyskusyjne.

Oczywiście jeśli ktoś z Was chciałby spróbować swoich sił jako prezenter na antenie naszego radia wystarczy skontaktować się z nami, świat radiowy czeka na Was. Jesteśmy otwarci na każdego „krejzola” który kocha muzykę i chce się tym podzielić z innymi.

0%