Zapowiedzi Płytowe

Milli Vanilli – The Best of Milli Vanilli

today04.11 .2023 11

Background
share close

Milli Vanilli prezentują specjalne wydanie albumu „The Best of Milli Vanilli” z okazji 35-tej rocznicy premiery. Wyjątkowa kolekcja to podróż po utworach, które zdefiniowały muzykę rozrywkową, w tym takie hity z list przebojów jak „Girl You Know It’s True”, „Blame It On The Rain”, „I’m Gonna Miss You” oraz „Baby Don’t Forget My Number”. Utwory te nadal cieszą się dużym zainteresowaniem fanów i ukazują trwały wpływ Milli Vanilli na światową muzykę pop. Milli Vanilli byli jedną z najpopularniejszych grup muzycznych przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, mają na koncie ponad 8 milionów sprzedanych egzemplarzy swojego pierwszego albumu „All Or Nothing”.

Ich debiutancki singiel „Girl You Know It’s True” wywołał spektakularny szum, który zwrócił uwagę fanów na całym świecie na dwóch byłych tancerzy klubowych Roba Pilatusa i Faba Morvana, którzy stali się gwiazdami popu. Byli doceniani, uwielbiani i wielbieni. W 1990 roku grupa otrzymała nagrodę Grammy w kategorii najlepszy nowy artysta, która została później im odebrana, po tym jak Rob i Fab tak naprawdę nigdy nie udzielali się wokalnie w swoich utworach. Grupę założył producent muzyczny Frank Farian, który stał za sukcesem takich gwiazd jak Boney M., La Bouche oraz No Mercy. Korzystał z wokali Brada Howella, Johna Davisa, Jodie Rocco, Lindy Rocco oraz Charlesa Shawa. Muzyczny skandal został przekuty na sukces, Milli Vanilli przestali istnieć, a ich muzyka obecna jest do dnia dzisiejszego.

Album „The Best of Milli Vanilli (35th Anniversary)” dostępny jest na pojedynczej płycie CD, dwóch czarnych winylach, dwóch w kolorze kremowym, oraz kasecie magnetofonowej.

 

 

Data Premiery: 17.11.2023

Written by: Robroy

Oceń

0%