Gwiazdy Radia NFA

Marcin Kłosowski

today11.12 .2022 14 4

Background
share close

     Marcin Kłosowski to młody wykonawca pochodzący z okolic Rajczyna, który zaczął się liczyć w świecie disco polo dzięki udziałowi w programie DISCO STAR emitowanemu w PoloTV w edycji z 2014 roku. Marcin został laureatem całego konkursu.

Swoją historię z muzyką zaczął już w wieku 7-8 lat, kiedy to jego ojciec chciał przekonać się, czy któryś z synów ma zdolności muzyczne. Okazało się, że Marcin ma predyspozycje do śpiewania. Teraz, artysta przyznaje, że nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Jeszcze zanim stał się sławny w DISCO STAR – często był DJ’em i śpiewał na dyskotekach. Oprócz śpiewu, Marcin potrafi grać na organach.

Drugą pasją Marcina jest architektura – projektowanie budynków, wnętrz i ogrodów – to hobby przy, którym bardzo lubi spędzać swój wolny czas.
Informacje o zbliżających się występach czy nowościach w życiu Marcina Kłosowskiego znajdziecie na jego oficjalnym koncie na Facebooku. Możecie komentować i lajkować. Marcin z przyjemnością odpowiada na wszelkie pytania.
Artysta posiada także kanał na YouTube – gdzie zamieszcza filmy z występów na żywo, czy własne teledyski.
Marcin Kłosowski jest jeszcze bardzo młodym piosenkarzem – który ciągle szuka swej życiowej drogi. Wie jednak, że ma ona wieść przez muzykę. To ciekawy wykonawca, któremu warto się bliżej przyjrzeć

 

 

Strona FB Kanał YT
MarcinKlosowski.Official Marcin Kłosowski

 

 

Prowadzący: Mariposa

Fragment audycji:

  • cover play_arrow

    Marcin Kłosowski Robroy

Written by: Robroy

Oceń

0%