Łukasz Sienicki

Łukasz Sienicki ur. 22.03.1985 r. w Łomży.Producent muzyczny, wokalista, muzyk, kompozytor, autor tekstów, z wykształcenia dziennikarz.Kojarzony ze sceną muzyki elektronicznej i dance, w której jako producent muzyczny o pseudonimie MOKA współpracował z wieloma artystami z Polski, jak i z zagranicy.W 2017 roku, współpracując z Sony Music Polska wydał singiel Pinky Lips. W tym samym roku zremiksował międzynarodowy hit The Chainsmokers & Coldplay „Something Just Like This”, który promowany był w klubach USA. Remix pobrało ponad 1500 didżejów radiowych i klubowych. Dało mu to 1 miejsce najczęściej pobieranych utworów House przez tamtejszych didżejów w czerwcu 2017. Jest także autorem oficjalnego tanecznego remiksu „W Płomieniach” Mateusza Ziółko.
Tropical Housowy „Too many days” to kolejny jego autorski utwór po „Pinky Lips”, który dotarł do Top 10 w Radio Eska. Artysta po raz pierwszy wystąpił w nim jako wokalista. Teledysk do tej piosenki został nakręcony na Malcie.
W swojej dotychczasowej karierze współpracował i tworzył m. in. dla Mateusza Mijala, Dj-a Adamusa, De Mono, Marcina Klimczaka, Brave, Mateusza Ziółko i wielu innych. Jego kompozycje i produkcje regularnie goszczą na listach przebojów stacji radiowych w całej Polsce, a liczba odtworzeń teledysków do jego piosenek w serwisie YouTube liczy już kilkaset milionów.
Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Wolny czas lubi umilać sobie muzyką takich wykonawców, jak Charlie Puth, Tycho, Haevn, Spoon, Dawid Podsiadło, Kuba Badach. W 2021 podjął decyzję o solowej karierze, rozpoczynając prace nad debiutanckim albumem muzycznym, osadzonym w gatunku Pop. Oficjalna premiera debiutanckiego singla planowana jest jesienią 2022 roku.  Łukasz jest miłośnikiem drewna  oraz motorów.

Audycja archiwalna

Data: 07.01.2023

Prowadzący: Mariposa

Fragment audycji:

 

 

źródło:

Łukasz Sienicki Official

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz