Jaki to utwór??

Pewnie wielu z Was miało już taką sytuacje że będąc w galerii handlowej, autobusie czy w innym miejscu w radiu leciał utwór który wpadł wam w ucho. Niestety nie było szans na poznanie wykonawcy czy tytułu piosenki. Jest na to rozwiązanie. Z pomocą przychodzi nam serwis odSłuchane  Wystarczy znać stację radiową na której słyszeliście pioseneczkę oraz zapamiętać godzinę o której ona leciała.  Po powrocie do domu a nawet już po chwili wchodząc choćby przez a przeglądarkę na telefonie możemy sprawdzić co to był za utwór. Serwis oferuje nam możliwość sprawdzenia w bazie wszystkich największych stacji grających w realnym eterze jak i wielu stacji nadających tylko w Internecie.

Serwis oferuje także możliwość sprawdzenia jakie były grane najczęściej utwory na danej stacji w konkretnym miesiącu, a także możliwość odsłuch próbki utworu lub przeniesie nas na Spotify lub YouTube aby posłuchać całości.

Polecam gorąco, sam nie jednokrotnie korzystałem z tego i bardzo mi pomogło w ustaleniu konkretnych danych usłyszanego utworu.

 

Sprawdź serwis odSłuchane.eu

 

 

Dodaj komentarz