Koncert

Disco 80

today 2024-10-25my_locationHala COS Torwar


Tło
share close

O wydarzeniu

Wielkie show „Disco 80” z legendarnymi gwiazdami: C.C.CATCH, SANDRA, BAD BOYS BLUE i MAURO – bilety już w sprzedaży! W tym roku zebraliśmy dla Was najjaśniejsze gwiazdy lat 80., które wystąpią na scenie i stworzą niezapomniany wieczór pełen nostalgii i niesamowitej energii podczas szalonej imprezy w hali COS Torwar.

Disco 80 koncert w Warszawie

 

Doświadczycie prawdziwie ekscytującego show, które harmonijnie połączy rytmy lat 80., imponujące występy i nowoczesny design sceny – maszyna czasu ruszy 25 października, więc przygotujcie się na wielką muzyczną przygodę.

C.C.CATCH to niezrównana królowa disco i muzyki pop, znana na całym świecie z przebojów takich jak „Cause You Are Young”, „Heartbreak Hotel”, „I Can Lose My Heart Tonight” i wielu innych. Jej unikalny głos, niepowtarzalny styl i elektryzująca energia zdobyły serca milionów fanów na całym świecie. C.C.CATCH powita swoich polskich fanów na scenie „Disco 80” w Warszawie i zapewni wszystkim niezapomniane show.

SANDRA jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek europejskiej muzyki pop i symbolem ery lat 80. Jej przeboje, takie jak „Maria Magdalena”, „Around My Heart”, „Everlasting Love”, „In the Heat of the Night” i inne, podbiły wszystkie europejskie listy przebojów. Oprócz swojej solowej kariery, SANDRA jest także pamiętana jako główna wokalistka zespołów „Arabesque” i „Enigma”.

BAD BOYS BLUE to kultowy zespół eurodance lat 80. i 90., a jego stały lider John McInerney jest jedynym członkiem oryginalnego składu zespołu! Kto nie bawił się przy muzyce Bad Boys Blue za dawnych czasów? „You’re a Woman”, „Pretty Young Girl”, „Come Back and Stay” – w sumie ten ikoniczny zespół eurodance nagrał około 30 przebojów. Bad Boys Blue to cała era, a usłyszenie legendarnego Johna McInerney’a wykonującego na żywo wszystkie ich złote hity to prawdziwe przeżycie!

MAURO to jeden z symboli tanecznej muzyki lat 80. Żadna dyskoteka nie odbywa się bez jego kompozycji, a jego mega hit „Buona Sera Ciao Ciao” jest słusznie uważany za wzorzec gatunku Italo-disco.

Festiwal „Disco 80” to nie tylko muzyka – to prawdziwa atmosfera tej epoki, pełna barwnych kostiumów, zabawy i energii. Zapraszamy do podróży w czasie, aby doświadczyć prawdziwego klimatu disco lat 80.! Nie przegap okazji, aby zanurzyć się w tym niezapomnianym otoczeniu i cieszyć się występami ikon światowej muzyki pop.


Szczegóły
Rozpocznij 2024-10-25 H 19:00
Lokalizacja Hala COS Torwar
Adres ul. Łazienkowska 6a
Oceń
0%