front100ODR Pora i na moja setkę. Materiał leżał już długo długo ale jak zawsze mało czasu. Troche mnie Birus zmotywował swoja seteczką. Proszę bardzo o to dla was setna częśc z serii Old Dance Remix.. Jeśli pamieć mnie nie zawodzi pierwsza cześć ukazała się w roku 2006, czyli po 14 latach doczekaliśmy sie okrągłej setki. Co tu dużo mówić, pierwsze wydania płyt w jakości 128kbps z materiałów dostępnych na torrentach czy emulu /pamiętacie emula??/ Z biegiem czasu człowiek dorobił sie lepszych sprzętów własnych zbiorów za czym idzie poprawiła sie jakość  płytek. Teraz 320kbps to takie minimum.

Oczywiście ja nie kończę serii, co prawda co raz ciężej o dobre nagranka starych hitów ale co jakiś czas kolejna część na pewno się ukaże.

Zapraszam na nasze forum, tam jeszcze cieplutka wstaweczka a na niej ponad godzinka tego co lubię najbardziej. Stare hity w fajnych remixach. Pełna tracklista oraz odnośniki dostępna tylko dla zarejestrowanych, potwierdzonych i zalogowanych użytkowników naszej strony.

 

przejdź forum

 

 

Dodaj komentarz