prezenter
Właściciel

Robroy

Background

Lista Przebojów Radia Not For All

Co tydzień w niedzielę o godz. 9:00 startujemy z kolejnym notowaniem Listy Przebojów Radia Not For All. Głosowanie na liście trwa przez cały tydzień, każdy głosujący może oddać 5 głosów na wybrane przez siebie utwory. Każdy z Was może także zgłosić propozycje do kolejnego notowania LP. Co tydzień z listy spada 5 utworów które uzyskały najmniejszą ilośc Waszych głosów a w ich miejsce wchodzi 5 nowych propozycji. Głosowanie trwa od

Mix Klimatów

Muzyka jest jednym z najpotężniejszych środków przekazu emocji. Za jej pomocą można przekazać wiele różnych rzeczy: od miłości do nienawiści, od radości do smutku i wiele innych emocji. Potrafi inspirować, zbliżać ludzi i tworzyć wspomnienia, które pozostają na całe życie. Niezależnie od tego, czy jesteś muzykiem, czy miłośnikiem muzyki, masz wspaniały humor czy od rana dręczy Cie smutek - Mix Klimatów jest właśnie dla Ciebie. Jest tyle wspaniałej muzyki żeMam na imię Rafał,  urodziłem się i wychowałem w Gdańsku. Pięćdziesiątka na karku niestety latka lecą. Na co dzień mąż i ojciec wspaniałych dzieci,  wielbiciel Depeche Mode i DKA, miłośnik jedzenia, fan Lechii Gdańsk  W życiu jadałem chleb z niejednego pieca, swoje widziałem i przeżyłem. W „intrenecie” siedzę odkąd chyba pojawił się w naszym kraju. Tworzeniem stron, grafik  i radia zajmuję się hobbistycznie. Jestem samoukiem. Cały czas dążę do rozwoju z różnym skutkiem jedno wiem …klata do przodu i nie poddawać się.

Mimo iż ciałem czasami już się człowiek czuje staro to duchem ciągle młody. W głowie setki pomysłów, planów wiele z nich oczywiście krąży wokół muzyki, Secretland oraz Not For All.

Oceń

DjOwner

0%