Gwiazdy Radia NFA

Marcin Czerwiński

today25.03 .2023 3 5

Background
share close
Marcin Czerwiński Urodzony 5. 12.1991 roku w Częstochowie. Ukończył Szkołę Muzyczną. Jako młody chłopak brał udział w Dziecięcych i Młodzieżowych Przeglądach Piosenek. W szkole średniej śpiewał w chórze, który specjalizował się w lwowskich, przedwojennych przebojach.
W 2014 roku wydał swoją pierwszą i jedyną, jak do tej pory płytę długogrającą ” Chwyć swe marzenia”. Album nagrał z producentem Chrisem Toffsonem, który wcześniej współpracował m.in. z Sylwią Grzeszczak, grupą Jeden Osiem L czy Agnieszką Włodarczyk. Sam o sobie mówi, że jest ” Chłopakiem z ulicy”.
W świecie muzycznym nazywany jest prekursorem Urban Music. Półfinalista szóstej edycji programu promującego młode talenty ” Must Be The Music ” ( w jury zasiadała Kora najbardziej znana z występów w grupie Maanam oraz Elżbieta Zapendowska ( nauczycielka emisji głosu gwiazd, np. Edyty Górniak). Entuzjasta i miłośnik kulturystyki, karate oraz boksu.
Od 2017 roku dzięki zaproszeniu Michała Zawickiego rozpoczął współpracę z Magdą Famme. Wspólnie nagrali dwa utwory ” Bo to moja wina” oraz ” Nie mów mi, że za późno „.
Kolekcjoner czapek – ma ich około 100
 Jak sam o sobie mówi, pomimo że ma mnóstwo piosenek zamiast wydawać płyty woli działać tzw. singlowo. Jego najnowsza piosenka ” Kalifornia” w ciągu dwóch tygodni miała około 2 miliony odsłon na You Tube, co jest ogromnym sukcesem i wyznacznikiem popularności w dzisiejszych czasach.
Wszelkie informacje na temat Artysty można znaleźć min. na You Tube, Instagramie czy Tic Toku.
  • cover play_arrow

    Nie mów mi, że za późno Magda Femme & Marcin Czerwiński


Opracowała Amber na podstawie wywiadu przeprowadzonego przez Mariposę, który swoją premierę miał 24.03.2023 roku na antenie Radia Not For All.

Written by: Katarzyna Kawecka

Oceń

0%