Czasami ludzie mają problemy z założeniem konta lub w przypadku zapomnienia hasła z resetowaniem go. Co wtedy??

Na stronie wszystko jest sprawdzona wielokrotnie, zarówno na różnych systemach operacyjnych jak i przeglądarkach zanim dostanie dopuszczone do użytku publicznego. Więc problemem nie jest strona a coś co źle jest wykonywane przez użytkownika.

Oto szybki i chyba jasny instruktaż jak postępować.

Człowiek który chce zarejestrować nowe konto  wchodzi na nasza stronę i klika ZAŁÓŻ KONTO.

Wpisując swój nick pod którym będzie korzystał ze strony oraz email potrzebny do rejestracji.

Uwaga zabrania się używania nicków ogólnie przejętych za obraźliwe oraz nazw związanych z administracją strony.

Po wypełnieniu pól klikamy przycisk zarejestruj się. Gdy jest wszystko poprawnie wypełnione powinniśmy otrzymać komunikat iż rejestracja została zakończona a  na poczcie którą podaliśmy przy rejestracji powinien znaleźć się link do aktywacji konta. Uwaga nie które usługi pocztowe mogą umieszczać wiadomość w folderze SPAM

Po otrzymaniu wiadomości wystarczy kliknąć w umieszczony w niej link

który przeniesie nas na stronę gdzie dokończymy rejestrację podając hasło.  Chyba nie muszą tłumaczyć iż hasło powinno być inne niż Wasz nick, a najlepiej składać się z 12  znaków najlepiej cyfr i liter różnej wielkości. Nie jest to wymóg system przyjmuje tez zwykłe hasła jak 00000 ale to Wasz wybór.

Po wpisaniu haseł klikamy na przycisk Reset Password . Jeśli wypełniliśmy oba pola prawidłowo nie powinno być problemy z logowaniem. Następnie już logujemy się pod nickiem na jakim się rejestrowaliśmy i hasłem po resecie. Wypełniamy wszystkie pola, zaznaczamy Nie jestem robotem (czasami captacha poprosi was o rozwiązanie zagadki)  i klikamy na przycisk Zaloguj.

Podobnie postępujemy w przypadku utraty hasła. Wchodzimy na stronę klikamy ZALOGUJ SIĘ i odnajdujemy odnośnik do resetowania hasła lub bezpośrednio z panelu  na stronie głównej wybieramy RESETUJ HASŁO

Wpisujemy adres podany przy rejestracji, zaznaczamy nie jestem robotem i klikamy Reset Password. Odbieramy pocztę i postępujemy tak jak przy rejestracji konta.

UWAGA

Strona nasza ma jeszcze możliwość logowania się za pomocą kont WordPress. Nie jest w tym przypadku potrzebna rejestracja ale wszystkie dane zostaną ściągnięte z tego właśnie konta.