Premiera

Sound Idolo – Iskra

today 09.11 .2023


Background
share close

Już niebawem, bo 9 listopada Sound Idolo zaprasza na premierę swojej najnowszej piosenki zatytułowanej „Iskra”. To utwór, który zabierze Cię w podróż przez najgłębsze zakamarki ludzkich emocji i refleksji.
„Iskra” to kompozycja o subtelnym wydźwięku i przesłaniu głęboko ukierunkowanym na emocjonalny aspekt relacji międzyludzkich. Tekst utworu opowiada o mocy subtelnych gestów, spojrzeń i emocji, które są w stanie przekazać więcej niż tysiące słów. Muzyka, towarzysząca tym słowom, emanuje melodyjnością i delikatnością, nadając całej piosence niezwykły klimat.
Artysta, Łukasz Hawryluk, zdaje się podkreślać, że to właśnie emocje i subtelność stanowią klucz do zrozumienia i budowania prawdziwych relacji. „Iskra” opowiada o tęsknocie za chwilami, które razem przeżywamy i które nadają sens naszemu życiu.
Piosenkę „Iskra” będzie można usłyszeć na platformach streamingowych, takich jak Spotify i Apple Music, a także w rozgłośniach radiowych. Teledysk będzie dostępny na oficjalnym kanale Sound Idolo na YouTube.
To wydarzenie muzyczne, które absolutnie nie może ujść Ci sprzed nosa! Dołącz do nas 9 listopada i ciesz się tą przepiękną kompozycją, która na pewno pozostanie w Twojej pamięci na długo!


Details
Begin 09.11 .2023
Oceń
0%