Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Al Bano & Romina Power GDAŃSK/SOPOT

9 grudnia 2018 @ 18:00 - 21:00

150zł – 350zł

Duet którego repertuar przepełnia miłość i szczęście, po prostu „Felicita”. Niezapomniani i romantyczni artyści wielkich światowych scen, którzy odrodzili między sobą gorące uczucie z przed wielu lat! Wciąż bezustannie wyprzedają bilety na swoje koncerty, a kolejne generacje nucą ich pełne miłości utwory. AL BANO i ROMINA POWER – wystąpią w ERGO ARENIE 9 grudnia 2018. Specjalnie dla polskich widzów zabrzmią takie przeboje jak: „Felicita”, „Sempre sempre”, „Liberta, „Ci Sara”, „Tu soltanto tu”. Sharzan”, „Nostalgia Canaglia” a także nowe utwory.

Po ponad piętnastoletniej nieobecności na scenie AL BANO i ROMINA POWER powrócili triumfując zarówno w Europie, Ameryce jak i Azji. Dwa jubileuszowe koncerty jakie dali w Moskwie wyprzedały się błyskawicznie. Romantycy wyczuli odradzające się uczucie między tymi dwoma wspaniałymi artystami, których wcześniejsza rodzinna tragedia niestety podzieliła i zdecydowała o bolesnym rozstaniu.

Obecnie znów razem! Wrócili wspólnie do swoich muzycznych pasji. Wciąż śpiewają wspaniale, wzbudzając ogromny zachwyt publiczności oraz serca starych jak i nowych widzów. Dwa koncerty duetu AL BANO i ROMINA POWER, które odbędą się w  2018 r. będą jedynymi występami tej włosko-amerykańskiej pary w Polsce. Artystom towarzyszyć będzie znakomita Orkiestra Symfoniczna, gwarantując wspaniały wieczór –  pełen gorących wspomnień ale także nowych wzruszających akceptów muzycznych.

Organizatorem koncertu jest: www.makroconcert.com

Szczegóły

Data:
9 grudnia 2018
Czas:
18:00 - 21:00
Koszt:
150zł – 350zł
Wydarzenie Tagi:
,
Strona internetowa:
http://ergoarena.pl/wydarzenia-lista/al-bano-romina-power/

Organizator

makrokoncert
Strona internetowa:
http://www.makroconcert.com/pl

Miejsce

Ergo Arena
Plac Dwóch Miast 1
Gdańsk, pomorskie 80- 344 Polska
+ Google Map